YÖNETİM KURULU
KÜRŞAT ARSLAN
YÖNETİM KURULU BAŞKANI
GÜZEL SELVİ
YÖNETİM KURULU BAŞKAN VEKİLİ
ADNAN ERDOĞMUŞ
YÖNETİM KURULU ÜYESİ
HACI ARİF GÜNGÖR
YÖNETİM KURULU ÜYESİ
HALİT POLAT
YÖNETİM KURULU ÜYESİ
x/x
 • YÖNETİM KURULU BAŞKANI
  KÜRŞAT ARSLAN

                  1971 Sorgun doğumlu 5 Çocuk babasıdır. Esas olarak Tarım, Hayvancılık ve süt üretimi yapmakla beraber ticaretle de uğraşmakta olup, daha önce Sorgun Süt Üreticileri Birliği’nin kurucu Başkanlığını yapmıştır. 2012 Yılında yapılan S.S.Yozgat Pancar Ekicileri Kooperatifi Olağan Genel Kurul Toplantısında Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilmiştir, halen aynı görevi yürütmektedir.

 • YÖNETİM KURULU BAŞKAN VEKİLİ
  GÜZEL SELVİ
  1971 Yozgat doğumlu 3 çocuk babasıdır. Esas olarak, Tarım, Hayvancılık ve Süt üretimi yapmakla beraber ticaretle de uğraşmaktadır. 2012 yılında yapılan S.S.Yozgat Pancar Ekicileri Kooperatifi Olağan Genel Kurulu'nda Yönetim Kurulu Üyeliğine secilmiş ve halen Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak görevine devam etmektedir.
 • YÖNETİM KURULU ÜYESİ
  ADNAN ERDOĞMUŞ
  1966 Şefaatli doğumlu 4 çocuk babasıdır. Esas olarak Tarım ve Hayvancılıkla uğraşmakla beraber ticarette yapmaktadır. 2012 Yılında yapılan S.S.Yozgat Pancar Ekicileri Kooperatifi Olağan Genel Kurulu'nda Yönetim Kurulu Üyesi olarak seçilmiş ve halen aynı görevi yürütmektedir. Aynı zamanda Şefaatli Ziraat Odası Başkanı olarak da görevine devam etmektedir.
 • YÖNETİM KURULU ÜYESİ
  HACI ARİF GÜNGÖR
  1965 Akdağmadeni doğumlu 7 çocuk babasıdır. Esas olarak Tarım ve Hayvancılıkla uğraşmaktadır. 2012 Yılında yapılan S.S. Yozgat Pancar Ekicileri Kooperatifi Olağan Genel Kurulu'nda Yönetim Kurulu Üyesi olarak seçilmiş ve halen aynı görevi yürütmektedir.
 • YÖNETİM KURULU ÜYESİ
  HALİT POLAT
  1968 Sarıkaya doğumlu. İlokulu Sarıkaya'nın Baraklı Köyünde Ortaokulu Sarıkaya okudu. Lise Öğrenimini ise İstanbulda tamamlayan Halit Polat, 6 yıl Sulama Kooperatif Başkanlığı yaptı. 2009 Yılından beri Muhtarlık yapmaya devam ediyor, Çiftçilikle uğraşıyor, evli ve 3 çocuk babasıdır.